data:post.title

THE POLAR EXPEDITION

czwartek, 23 lutego 2017 4 komentarze


Kurtka z dzisiejszych zdjęć jest jak stara dobra pierzyna, niesamowicie ciepła, wygodna i komfortowa w noszeniu. Meritum dzisiejszej stylizacji to jednak wykorzystanie bardzo kontrowersyjnego materiału w stroju codziennym. Mowa o błyszczącej skórze. Tkanina ta kojarzy się raczej z nieprzyzwoitymi miejscami, a powszechnie spotkać można ją było w czerwonej dzielnicy Amsterdamu. Sytuacja się zmieniła, bo wiele domów mody wkomponowało ten materiał w codzienną stylistykę łącząc z koszulami, bluzami i marynarkami. Wiem, że nie każdy odważyłby się założyć takie spodnie, ale ja czuję się w nich świetnie i Wam polecam:).
********

Jacket from today's post is very warm like an old down comforter, but the main component of my outfit today are the latex pants. It's a very controversial fabric, but chosen by a lot of fashion designers this season to combine with casual clothes. I know that not every woman would choose this kind of outfit but still I feel fabulous :).

Special thanks to Muszka :***

kurtka (down jacket) - vintage
spodnie (pants) - Zara
bluza (hoodie) - Lifestab
buty (boots) - DeeZee
torebka (bag) - Parfois

4 komentarze

 1. W tych czasach błyszcząca skóra kojarzy mi się raczej z grubymi Karynami, a panie lekkich obyczajów - przynajmniej w Krakowie - ubierają się bardzo gustownie :D Twoje spodnie wygrywają tym, że mają ciekawy fason, w ogóle nie przypominają tych często obleśnych, obcisłych spodnio - legginsów. W sumie są prawie eleganckie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie ;) dlatego zakładam je nawet na co dzień ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. uwielbiam takie duże czerwone kurtki! zdecydowanie #musthave tej i przyszłej zimy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! I oby zima już do nas nie wróciła ;)
   Witaj wiosno :)
   Pozdrawiam!

   Usuń