data:post.title

Party flash

piątek, 18 listopada 2016 Brak komentarzy

Piątek to dzień, w którym wydłużająca się lista "do zrobienia" świadcząca o tym, że weekend nie będzie na pewno wolny i spokojny, nie jest w stanie popsuć mi humoru. Jak zwykle planów mam sporo zarówno służbowo - naukowych jak i domowych, bo przecież grudzień się zbliża i czas rozpocząć wielkie przygotowania :).
Dzisiejsza sesja powstała w nawiązaniu do inspiracji z początku lat 90-tych i sesji jakie publikował w tym klimacie Vogue. To taki mały "flash-back" z inną stylizacją niż w dotychczasowych sesjach. Czarno - biały efekt i lampa błyskowa zabiera nas w podróż do tamtych czasów i idealnie pasuje do perspektywy piątkowej ;).

*******

Friday is a day, when even if my "2 do list" is getting too long, and it looks like I will have to work during the weekend, my mood is still positive and nothing can ruin it. As always I have a lot of plans not only business but also at home - December is coming and I'm starting the big preparation!
Today's photoshoot is inspired by early nineties Vogue party pics. It's a little flashback to these times with black and white styling accompanied with flash light. After all it gets more right when we have Friday today ;)


source: vogue.com, pinterest, thefashionisto.com
sukienka z kapturem (hoodie dress) - Franky Bronky
kurtka skórzana (leather jacket) - Mango
rajstopy (tights) - Calzedonia
buty (shoes) - DeeZee
choker (choker) - Franky Bronky
biżuteria (jewellery) - Fossil, Smykke, Lilou, Swarovski

Prześlij komentarz