data:post.title

Checkered autumn

sobota, 21 listopada 2015 Brak komentarzy

Trzeba przyznać, że w tym roku listopad mamy wyjątkowo ciepły. Zdarza się nawet kilkanaście stopni na plusie. Zazwyczaj o tej porze już byliśmy po pierwszym ataku zimy. Co prawda dzisiaj nasze piękne Zakopane obudziło się całe białe, ale to zdecydowanie zbyt mały opad na uprawianie jakichkolwiek sportów zimowych.
W związku z tym stanem rzeczy na razie w typowo ocieplanych butach zimowych można się co najwyżej ugotować. To samo z kurtkami, wszystkie ciepłe i grube puchówki czekają jeszcze głęboko w szafie na swoją tegoroczną premierę. A ja wykorzystuję okazję żeby jak najwięcej czasu spędzać w lekkich ubraniach i nietypowych jak na tę porę roku butach. 
Oby jak najdłużej, bo czuję że jak już zima w końcu przyjdzie to nas naprawdę zasypie! ;)

*****

We should agree on that November this year is very warm. Usually this time of the year we are just after the first winter shot. However the capital of polish mountains - Zakopane, got up today with a beautiful white scenery, but it is not enough to start winter sports.
Therefore it is impossible to wear warm winter shoes without hot shots, the same with warm down jackets. That's why I'm taking the chance to choose thinner clothes and not typical autumn shoes. 
Seize the opportunity before the real winter coming! ;)
długa kamizelka (long vest) - Franky Bronky
bluzka (longsleeve) - Calzedonia
dżinsy (jeans) - Zara
swetrowy płaszcz (sweather coat) - Zara
kapelusz (hat) - Stradivarius
buty (shoes) - Valentino
torebka (bag) - River Island

Prześlij komentarz