data:post.title

Fringes are everywhere

niedziela, 12 kwietnia 2015 10 komentarzy

Projekt sukienki z frędzlami powstał już bardzo dawno, ale w związku z tym, że nie jest to kreacja zimowa postanowiłam z jego realizacją poczekać do wiosny. Z tego też względu śmiechem zareagowałam, gdy naczelne pisma modowe ogłosiły, że w sezonie SS 2015 to między innymi frędzle są numerem jeden. Ja wyznaję zasadę wierności we własny styl, a nie trendy wymyślone w biurach znanych przedsiębiorstw modowych, bo w tym w co jestem ubrana przede wszystkim muszę czuć się sobą. Chyba to najlepsza recepta na to, żeby po prostu wyglądać dobrze. Nie wyłącza to jednak faktu, że uwielbiam czytać Vogue i Harper's Bazaar oraz śledzić co nowego pojawiło się na światowych tygodniach mody. 


The project of a dress with fringes came to my mind long time ago, but since that isn't an outfit for the winter I've decided to wait until the spring. For this reason, I reacted with laughter when the most important fashion magazines announced that the SS 2015 season includes fringes as a number one. I confess the principle that our own style is the best for us, so I try to follow my style instead of following the style launched by big fashion companies. This, however, doesn't exclude the fact that I love to read Vogue and Harper's Bazaar, and track what's new appears in the world fashion weeks.

sukienka (dress) - Franky Bronky
jeansowa kurtka (jeans jacket) - H&M
szal (shawl) - H&M
buty (shoes) - apepaZZa (bought in NY)
torba (bag) - zara
hat (kapelusz) - bought on Pride of Poland in Janów Podlaski
naszyjnik (pendant) - Dyrberg Kern
zegarek (watch) - allegro.pl - Sajbazar
okulary (sunglasses) - Ray Ban
paznokcie (nails) - Mani Mani

10 komentarzy

 1. Świetna stylizacja - jest klimacik ;)!

  OdpowiedzUsuń
 2. super zdjęcia i stylizacja :))
  w wolnej chwili zapraszam do mnie http://pattyszone.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sukienka, piękne zdjęcia :) Ja też wyznaję zasadę, że lepiej ubierać to w czym człowiek czuje się dobrze, a nie to co akurat jest modne :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Te zdjęcia są świetne! A sukienka cudowna :)

  http://cocktaildressnews.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń