data:post.title

Théâtre d'ombres

piątek, 27 lutego 2015 7 komentarzy

Elie Saab w propozycjach na sezon AW 2014/2015 zaprojektował sporo sukienek, w których przewija się element „ombre”. Kolekcja SS 2015 również zawiera takie akcenty. Moja spódnica w niczym nie dorównuje kreacjom haute couture tego projektanta, ale za to ma jedną przewagę – nadaje się także na weekendowy spacer.


Elie Saab for AW 2014/2015 season has designed a lot of dresses, which contain the element of "ombre". We can find similar accents in the SS 2015 season collection. My skirt doesn't look like haute couture project, but it has one advantage - it is suitable not only for the red carpet.

spódnica (skirt) - Franky Bronky
bluzka (blouse) - C&A
kurtka (jacket) - Stradivarius
pasek (belt) - H&M
rajstopy (tights) - Gatta
buty (shoes) - Deezee 7 komentarzy

 1. Jest super! Boska i prześliczna!:) I te rajstopy;)
  Buźka od Meg;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest super! Boska i prześliczna!
  I te rajstopy;)
  Buźka od Meg:*

  OdpowiedzUsuń
 3. WOOOW! Dopiero co trafiłam na Twojego bloga i już dodaję do ulubionych! Jest to PIĘKNA stylizacja! Ta spódnica jest niesamowita i znakomicie komponuje się z wszystkim dodatkami; rajstopy, zegarek, buty itd. A w tle te ruiny...Po prostu przepięknie. Świetna robota! Ja też trochę projektuję i mam nadzieję, że już niedługo pojawi się na moim blogu stylizacja z moim ''projektem'' ale chapeau bas! Znakomita sesja!

  dressed-in-a-smile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Krzyżtopór! <3 Uwielbiam te ruiny, mijam je po drodze kiedy wracam od rodzinki i zawsze robimy sobie tam przerwę na zwiedzanie. Genialne rajstopy. : )
  Zapraszam w wolnej chwili robertakaaa.blogspot.com : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Rzeczywiście to wspaniałe i ciekawe miejsce:) Masz świetne zdjęcia na blogu:) Pozdrawiam!

   Usuń