data:post.title

Sister's inspiration

piątek, 2 stycznia 2015 Brak komentarzy


Moja siostra od dłuższego czasu wspominała o tym, że szuka szarej bluzy z kapturem w kroju kardiganu. Postanowiłam miło ją zaskoczyć i uszyć wymyśloną bluzę dodając elementy, które na pewno jej się spodobają. Tymi elementami są uszy i głowa konia na plecach - moja siostra jest zapaloną koniarą, startuje w zawodach z całkiem niezłym skutkiem i poświęca się swojej pasji w stu procentach.
W tym miejscu chciałabym jej bardzo podziękować za bycie moją inspiracją do tworzenia nowych rzeczy, a przy okazji również za to że potrafiła upilnować swojego Alwaro, żeby cierpliwie pozował do zdjęć:).


My sister told me that she is looking for a gray hooded sweatshirt for a long time. I decided to surprise her and sew invented sweatshirt adding elements that sure she will love. These elements are the ears and horse's head on the back - my sister loves horses, she competes with pretty good results in horse races and is devoted to his passion for one hundred percent.
At this point I would like to thank her for being my inspiration to create new things, and also for the way she told her Alwaro to patiently pose for pictures:).
Prześlij komentarz